loading

Kadıköy Hurdacı – Kadıköy Hurda – Kadıköy Hurda Alanlar

İstanbul’un ilçelerinde faaliyet gösteren hurda alım firmaları ve hurdacıları Kadıköy ilçesinde de faaliyetlerini sürdürmektedirler. Demir hurda, krom hurda, nikel hurda, cam hurda, kağıt hurda gibi her türlü hurda alımını yapmaktadırlar.  Faaliyetlerini, Kadıköy’ün ilçeleri olan 19 Mayıs, Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Zühtüpaşa mahallelerinde de sürdürmektedirler. Hurda fiyatları, hurdanın cinsine ve niteliğine bağlıdır ve bunlarla değişim göstermektedir. Aynı şekilde firmadan firmaya da fiyat farkları oluşmaktadır.

 

Kadıköy

İstanbul’un Anadolu yakasında yere alan bir ilçesidir.  İstanbul Boğazınının Marmara Denizi’ne açılan ağzının doğusuna düşer. Doğusunda Maltepe, batısında İstanbul Boğazı ve Marmara Denizi, Kuzeyinde Üsküdar ve Ataşehir, güneyinde ise Marmara Denizi bulunmaktadır. Kuşdili Deresi, Çamaşırcı Deresi, Turşucu Deresi ve Seyit Ahmet Deresi Kadıköy’ün başlıca akarsularıdır. Yaz ayları Kadıköy’de sıcak ve az yağışlı olarak geçer kışları ise, ılık ve yağmurlu geçer. İklim Marmara Denizi’nin etkisi altındadır.

2020 rakamlarına göre Kadıköy’de 99 anaokulu, 48 ilkokul, 45 ortaokul, 67 lise, 5 halk eğitim merkezi, 23 özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi bulunmaktadır.

post-img
Prev post

Kartal Hurdacı

Next post

Çekmeköy Hurdacı

post-img
Bize Yaz
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz