loading

İstanbul Beylikdüzü Hurdacı –Beylikdüzü Hurdacı – İstanbul Hurdacılar

Beylikdüzü Hurdacı

Organize Sanayi Bölgesinin burada olması sanayi ve dolayısıyla da hurdacılık sektörüne olumlu etkisi oldu. İstanbul’un diğer ilçelerinde de  olduğu gibi Beylikdüzü’nde de hurda alımı yapan firmalar ve hurdacılar faaliyet göstermektedir. Bu faaliyetlerine, Beylikdüzü’nün mahalleleri olan Adnan Kahveci, Barış, Büyükşehir, Cumhuriyet, Dereağzı, Gürpınar, Kavaklı, Marmara, Sahil, Yakuplu mahalleleri de dahildir. Hurda fiyatları demir hurda, bakır hurda, krom hurda, nikel hurda gibi hurdanın çeşidine ve niteliğine göre değişiklik göstermektedir. Hurda fiyatlarını belirleyen diğer bir neden de hurda alımı yapan firmaların ve hurdacıların uyguladığı fiyat politikalarıdır.

Beylikdüzü

Beylikdüzü, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir.  Güneyinde Marmara Denizi, doğusunda Avcılar, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde ise Esenyurt yer alır. Beylikdüzü, İstanbul’un gecekondulaşmanın en az görüldüğü ya da hiç olmadığı nadir ilçelerinden biridir. İlçede genellikle toplu konut projeleri ya da lüks siteler yer alır. Nüfusun %40’ı kadarı üniversite mezunudur. Beylikdüzü ayrıcı İstanbul’un en planlı şehirleşmesine sahip bir ilçesidir. Ayrıca, konut ve yaşam alanı olarak en çok tercih edilen bir ilçedir.

Büyükçekmece ve Küçükçekmece gölleri arasında yer alan ve aynı zamanda da denizi kıyısı olan ilçenin amblemi ise kırlangıçtır.

post-img
Prev post

Beşiktaş Hurdacı

Next post

Beyoğlu Hurdacı

post-img
Bize Yaz
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz