loading

İstanbul Başakşehir Hurdacı – Başakşehir Hurda – Başakşehir Hurda Alanlar

Başakşehir Hurdacı

Başakşehir de hurda alım yapan firmalarının hizmet verdiği yerler arasında yer alır. İstanbul genelinde faaliyet gösteren hemen hemen her hurda alımı yapan firma ya da hurdacı faaliyet göstermektedir.  Başakşehir’in mahalleleri olan Altınşehir, Bahçeşehir, Başak, Başakşehir, Güvercintepe, İkitelli OSB, Kayabaşı, Şahintepe, Şamlar, Ziya Gökalp mahallelerinde hurda alımı yapılmaktadır. Hurda fiyatları yine diğer ilçelerde olduğu gibi demir hurda, bakır hurda, kağıt hurda, cam hurda gibi hurdanın türüne göre değişim göstermektedir. Fiyatı etkileyen başkaca bir unsur da hurda alımı yapan firma ve hurdacıların fiyat politikalarıdır.

Başakşehir

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan bir  ilçesidir. İlçe statüsünü 2008’de kazanmıştır. Kuzeyinde Arnavutköy, kuzeydoğusunda Sultangazi ve Eyüpsultan, doğusunda Esenler, güneyinde Bağcılar, Küçükçekmece ve Avcılar, batısında ise Esenyurt yer almaktadır.

Türkiye’de yabancı uyruklu vatandaşların en çok tercih ettiği ilçedir. İlçe yoğun göç almaktadır. Bu nedenle de Arapça, Rusça, İngilizce ve Fransızca konuşanların oranı da oldukça yüksektir. Arap nüfusunun fazlalığından dolayı Araplar için özel okullar da bulunmaktadır.

Bahçeşehir’de yer alan gölet, Türkiye’nin en büyük yapay gölüdür. İlçede sosyal hayat Başakşehir Millet Bahçesi, Sular Vadisi ve yapay gölet çevresinde geçmektedir. Bunun yanı sıra ilçede Atatürk Olimpiyat Stadyumu, Başakşehir Fatih Terim Stadyumu  da bulunmaktadır.

 

post-img
Prev post

Bakırköy Hurdacı

Next post

Bayrampaşa Hurdacı

post-img
Bize Yaz
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz