• sefagurbuz@yandex.com
  • 05535230813
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
406 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Adalar Hurdacı – Adalar Hurda – Adalar Hurda Alanlar

İstanbul’un Avrupa yakasında olduğu gibi Anadolu yakasındaki ilçelerde de hurda alımı yapan firmalar ve hurdacılar bulunmaktadır. Hurda alımı yapan bu firmalar ve hurdacılar aynı zamanda Adalar’da da hurda alımı yapmaktadırlar. Fiyatları belirleyen en önemli etken hurdanın cinsi ve niteliğidir. Bunun yanı sıra hurda alımı yapan firma ve hurdacıların fiyat politikaları da diğer bir etkendir. Hurda alımı yapan firmalar ve hurdacılar, Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedefadası’nda hurda alımı yapmaktadırlar.


Adalar

İstanbul Anadolu yakasının güney kıyısında yer alan takım adalarıdır. Marmara Deniz’inin ise kuzeydoğusunda yer almaktadırlar. İrili ufaklı 9 adadan ve 2 kayalıktan oluşmaktadır. Aynı zamanda İstanbul’un Anadolu yakasındaki bir ilçesini oluştururlar.

Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedefadası’nda yerleşim vardır. Sivriada, Yassıada, Kaşık Adası ve Tavşan Adası’nda ise sürekli ve düzenli bir yerleşim bulunmamaktadır.

Kıyıya yakın kayalıklardan Yıldız ve Dilek kayalıkları 1010 yılında olan depremde batmış olan Vordonos Adaları’nın zirveleridir. Adalar ilçesinin merkezi Büyükada’dır ve 5 mahalleden oluşmaktadır.

 

 

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.